The Offer (2022) me Titra Shqip

The Offer (2022) me Titra Shqip

Apr. 28, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 28, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Miles Teller isAlbert S. Ruddy
Albert S. Ruddy
Matthew Goode isRobert Evans
Robert Evans
Dan Fogler isFrancis Ford Coppola
Francis Ford Coppola
Burn Gorman isCharles Bluhdorn
Charles Bluhdorn
Colin Hanks isBarry Lapidus
Barry Lapidus
Giovanni Ribisi isJoe Colombo
Joe Colombo
Juno Temple isBettye McCartt
Bettye McCartt

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Producenti fitues i Oskarit Al Ruddy nuk ka zbuluar kurrë më parë përvojat e bërjes së filmit ikonik të vitit 1972 The Godfather që Francis Ford Coppola drejtoi dhe përshtati me Mario Puzo.

The Offer (2022) me Titra Shqip
The Offer (2022) me Titra Shqip
The Offer (2022) me Titra Shqip
The Offer (2022) me Titra Shqip
The Offer (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Offer
Vlerësimi TMDb 8.118 102 vota
Transmetuar në dt: Apr. 28, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 16, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Watchmen (2019) me Titra Shqip
Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Dracula (2020) me Titra Shqip
Avatar: The Last Airbender (2024) me Titra Shqip
Parasyte: The Grey (2024) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x