Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip

Sep. 12, 2013
Vlerësimi juaj: 0
9.4 9 vota

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Feb. 27, 2022
10
5Sezoni 5 Aug. 25, 2019
10
4Sezoni 4 Nov. 15, 2017
10
3Sezoni 3 May. 05, 2016
10
2Sezoni 2 Oct. 02, 2014
10
1Sezoni 1 Sep. 12, 2013
10

Regjizori

Steven Knight
Regjizori

Aktorët

Cillian Murphy isTommy Shelby
Tommy Shelby
Paul Anderson isArthur Shelby
Arthur Shelby
Sophie Rundle isAda Shelby
Ada Shelby

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një epikë e familjes gangstere e vendosur në 1919 në Birmingham, Angli dhe e përqendruar në një bandë që qep brisqe në majat e kapelave të tyre dhe shefin e tyre të egër Tommy Shelby, i cili dëshiron të ngjitet lart në botë.

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Peaky Blinders
Vlerësimi TMDb 8.6 5,464 vota
Transmetuar në dt: Sep. 12, 2013
Përfunduar në dt: Feb. 27, 2022
Sezone 6
Episodet 32
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Offer (2022) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
See You in My 19th Life (2023) me Titra Shqip
New Amsterdam (2018) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Manhunt (2017) me Titra Shqip
Euphoria (2019) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
3.8 4 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x